تغییرات بزرگ زندگی

? ایجاد تغییرات بزرگ زندگی تاحدی ترسناک است.

1,184
5/5 - (1 امتیاز)

? ایجاد تغییرات بزرگ زندگی تاحدی ترسناک است.

اما می دانید حتی ترسناک تر از آن چیست؟

مهمترین و قدرتمندترین دیدگاه برای ایجاد تغییر در زندگی این هست که بدانیم برای تغییر در خودقرار نیست هیچ چیز خوبی را از دست بدهیم بلکه قرار است چیزهای خیلی زیادی را نیز بدست بیاوریم. زمانی که شروع به تغییر مسیر زندگی خود می کنید کمی سخت است که بپذیرید قرار است چیزی که هستید دیگر نباشید. قرار است تغییر کنید و تبدیل به شخص دیگری شوید.

چرا باید تغییر کنیم

ایجاد تغییر در زندگی دلیل نمی خواهد, تغییر یک اشتیاق میخواهد. اگر کسی اشتیاق سوزان خود را برای تغییر بوجود بیاورد دیگر نیازی به هیچ دلیلی برای تغییر کردن ندارد. اشتیاق برای انجام کار و رسیدن به هدف “باید” را می شناسد و اصلا مهم نیست که چقدر سخت است و می شود یا نمی شود. اشتیاق که باشد باید بشود و می شود. این همان قدرت اشتیاق برای تغییر است. پس اگر این “چرا” منجر به کشف اشتیاق سوزان شما برای تغییر بشود, تغییر بزرگ شما شروع شده است.

انگیزه ایجاد تغییر در زندگی خودم را ندارم; چیکار کنم؟

انگیزه گرفتن باعث ایجاد هیچ تغییری نمی شود. به خاطر همین است که کلیپ های انگیزشی هیچ تغییری در مسیر زندگی افراد بوجود نیاوردند. تغییر کردن چیزی بیش تر از این می خواهد که بگوییم: “می خواهم تغییر کنم” یا “دلم یک تغییر بزرگ می خواهد” و آن چیز بیش تر همان اشتیاقاست که در بالا توضیح دادم. اگر می خواهید تغییر در خودتان ایجاد کنید باید از شرایط الانتان راضی نباشید; باید شرایط الان شما آنقدر به شما فشار بیاورد و باعث درد و رنج شما بشود; که منجر به بلند شدن و حرکت کردن شما شود.

 

برای  تغییر مسیر زندگی مان فقط باید شجاع باشیم و از تغییر نترسیم. هر کسی نمی تواند تغییر کند فقط کسانی تغییر می کنند که بپذیرند سرنوشتشان در دست خودشان است و پذیرفتان این موضوع که سرنوشتمان توسط کارهای خودمان رقم می خورد شجاعت می خواهد.

اینکه بدانیم تغییر سرنوشتمان دست خودمان است برای خیلی ها چیز خوبی نیست و نمی خواهند آن را انتخاب کنند. اما فقط کسانی پاداش تغییر را می گیرند و به موفقیت های بزرگ و رویاهایشان می رسند که بپذیرند همه چیز دست خودشان است و باید تغییر کنند. باید حاضر باشید که در هر لحظه و در هر کجای مسیرتان که نیاز باشد تغییر کنید. تنها کسی این بها را می پردازد که یقین داشته باشد تغییر نتایجش در گرو تغییر کردن خودش است. از روبرو شدن با ترسهایتان نترسید; پشت این ترسهایتان تمام موفقیت ها و رویاهایتان را خواهید یافت.

unishams

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.